HİZMETLERİMİZ

E-TİCARET

Ümraniye e-ticaret ajansı gelişmiş ve profesyonel e-ticaret altyapısı olan MarkaTicaret e-ticaret yazılımını kullanmaktadır. Gelişmiş ve ölçeklendirilebilir e-ticaret altyapısı olan MarkaTicaret ile tüm satış, sipariş, kargo ve müşteri ilişkileri süreçleri profesyonel biçimde yönetilebilmekte ve tek kişiyle dahi büyük e-ticaret süreçleri yönetilebilmektedir.

E-Ticaret geleneksel ticaretin çehresini tamamen değiştirmiş, erişebildiği insan potansiyeli ve zaman, mekan, mağaza vb. kritelere hiçbir şekilde bağlı olmadan satış yapabilmeye olanak sağlamaktadır. Özellikle Türkiye'de genç nesilin e-ticarete olan ilgisi ve genç nüfusun fazlalığı ile e-ticaret firmaları hızlı biçimde büyüyebilmekte ve kısa zamanda yüksek kar oranlarına ulaşabilmektedir. Bu durum irili ufaklı pek çok girişimciyi bu alana yönlendirmiş ve bugün küçükten devasa şirketlere kadar pek çok firma bu alanda faaliyet göstermektedir.

MarkaTicaret E-Ticaret Sistemi Özellikleri

MarkaTicaret e-ticaret sistemi onlarca online mağazada kullanılan profesyonel bir sistemdir. Esnek yapısı sayesinde en küçük hedeflerden devasa projelere kadar kullanılabilen sistem her ihtiyaca yönelik farklı e-ticaret paketleri ile her boyuttaki girişimlerinizde sizlerin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Başlıca özelliklerini aşağıdaki başlıkta toplamamız mümkündür.

MarkaTicaret e-ticaret sistemi özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için tasarlanmış tüm e-ticaret süreçlerini içerisinde barındıran bir e-ticaret sistemdir. Ümraniye e-ticaret ajansı olarak MarkaTicaret altyapısı ile pek çok girişimde onlarca müşterimizin bu alanda hızlı yükselişini sağlayarak internet mağazalarını açmalarını sağladık. Sunduğumuz farklı ölçeklerdeki e-ticaret paketleri ile her sektörde ve her boyutta iş süreçleri için özelleştirilebilir bir altyapı sunuyoruz. Ümraniye Web Tasarım ve E-Ticaret firması olarak sizlerin de tüm proje ve girişimlerinde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

2015 © Ümraniye Web Tasarım Ajansı Adres : Ümraniye/İSTANBUL