HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Bir işletmeyi müşterilerine ve piyasaya karşı tanıtan, piyasadaki saygınlığını arttıran ilk unsur kurumsal kimliğidir. Kurumsal kimliğinizi oluştururken firma logosundan kartvizitlere kadar tüm gereçlerin titizlik içinde hazırlanması, firmanızın ruhunu yansıtacak şekilde tasarlanması gerekmektedir. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartacak ve işletmenizi rakipleri arasında bir adım daha ön sıraya taşıyacak kurumsal kimliğinizi yansıtan unsurlar şu şekildedir.

Logo Tasarımı

Logo; İşletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan en önemli eleman logodur. Firmanın ruhunu yansıtan, firma ile ilgili bilgiyi müşteriye tek bir görsel ile verebilen, müşteriler üzerinde olumlu bir izlenim bırakacak logolar firmanız için en önemli elemanlar arasında yer almaktadır. Logo tasarım yapılırken firmanızın karakteristik özellikleri logoya yansıtılarak logonuzu görenler üzerinde etkisini arttırmak için çalışmalar yapılmakta ve işletmenizin ve yaptığınız işin ruhunu yansıtacak özel tasarımlar yaratılmaktadır.

Grafik Tasarım

Grafik; Müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı bir kelime veya görselle size en uygun şekilde tasarlayarak yapılmaktadır. Grafik tasarım tüm işletmeler için hayati önem taşıyan bir unsur olup, doğru yapıldığında istenilen etkiyi bırakmaktadır. Kartvizitlerde, broşürlerde, web sitelerinde yapılan doğru grafik tasarımları ile müşterilerinize iletmek istediğiniz mesajı doğru bir şekilde verebilir, daha çok müşteriyi kendinize çekebilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit; İşletmeniz ve çalışanlarınızın kendilerini ifade etme konusunda en önemli araçlardan birisi olan kartvizitler, doğru tasarlandığı takdirde istenilenden daha da fazla etki bıraka bilmektedirler. Logo ve kurumsal kimliğinizin doğru bir şekilde konumlandırılmış olması, kartvizitin içerdiği bilgilerin doğru ve açık bir şekilde yer alması, gereksiz bilgilerden kaçınılması ve en önemlisi kartviziti alan kişi üzerinde olumlu bir etki bırakacak şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir. Görsel olarak firmanızın ruhunu yansıtan bir kartvizit, akılda kalıcı olur ve bu da kartviziti alan kişiyi sizi tercih etmesi konusunda önemli bir unsur haline dönüşür. Kartvizit tasarım her firma için özel olarak yapılmakta ve işletmelerin ruhunu yansıtacak kart tasarımları üzerinde çalışılmaktadır.

Broşür Tasarımı

Broşür; İşletmenizi ve ürünlerinizi tanıtmada broşürler çok etkili bir role sahiptir. Günümüzde birçok insan broşürlere bakmayı tercih etmemekte ve çöpe atmaktadırlar. Ancak doğru tasarlanmış bir broşür görür görmez insanları etkiler ve onları okumaya yöneltir. Broşür tasarım bu yüzden oldukça önemlidir ve daha çok insana ulaşabilmeniz için bulunmaz bir anahtar niteliğindedir.

2015 © Ümraniye Web Tasarım Ajansı Adres : Ümraniye/İSTANBUL