HİZMETLERİMİZ

MOBİL UYUMLU WEB TASARIM

Günümüzde inanılmaz bir hızla artan mobil cihazlar ve akıllı cep telefonları sayesinde artık internet için bilgisayarlara ihtiyaç duyulmuyor. İnsanların rahatlıkla ellerindeki cihazlarla internete girebiliyor olmaları artık tüm internet faaliyetlerini cep telefonlarından yürütmesini sağlıyor. Ancak bu durum beraberinde daha önce sadece bilgisayarlar için tasarlanmış olan web sitelerinin yeterince düzgün şekilde görüntülenememesi sorununu da getiriyor. İşte bu tür durumlar için web sitelerinin hızlı bir şekilde mobil cihaz uyumluluğuna kavuşturulması gerekmektedir.

Telefonlar ve tabletler için web site tasarımında tasarımlar cihazın ekran özelliklerine göre uyum sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır. Buna duyarlı web tasarım veya responsive web tasarım adı verilmektedir. İnternetin lokomotifi olan Google ve benzeri arama motorları artık mobil uyumluluğa sahip olmayan web sitelerini geri planlara iterek web sitesi sahiplerini mobil uyumlu web site dönüşümlerini tamamlamaya zorlamaktadır.

Mobil Uyumlu Responsive Web Tasarım

Mobil Uyumlu Tasarımın Önemi

Mobil cihaz uyumlu duyarlı web site tasarımları ziyaretçilerin web sitenizden daha fazla verim almasını sağlamaktadır. Özellikle son kullanıcıya hizmet veren firmalar için bu konu çok önemlidir. Çünkü bu firmaların web ziyaretçilerinin büyük bölümü mobil kullanıcılardan oluşmaktadır.

Ümraniye web tasarım ajansı mobil uyumlu web tasarım uygulamalarında pek çok firma web sitesini tasarlamış ve pek çok web sitesinin mobil dönüşümünü sağlamıştır. Siz de mobil cihazlarla uyumlu responsive web tasarım için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

2015 © Ümraniye Web Tasarım Ajansı Adres : Ümraniye/İSTANBUL