HİZMETLERİMİZ

YÖNETİM PANELLİ WEB SİTESİ

Ümraniye Web kendi geliştirdiği özel yönetim paneli altyapısı ile web sitelerinin kusursuz bir biçimde, hiçbir teknik bilgiye gereksinim duymadan yönetilebilmesini sağlamaktadır. Yönetim panelli web site projelerinde sunduğumuz admin paneli ile web sitenizde dilediğiniz değişikliği ve içerik eklemesini dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Modüler yapısı sayesinde pek çok farklı amaç için özelleştirilebilen yönetim panelimiz ile web sitenizi yönetmek çok kolay.

Yönetim Panelli Web Site Panel Özellikleri

Web sitenizde istediğiniz tüm geliştirme ve güncellemeleri sağlayabileceğiniz yönetim panelimizin belli başlı özellikleri;

gibi pek çok özelliğin yanı sıra talep ettiğiniz özellikler de sağlanabilmektedir.

Markasoft çatısı altında geliştirdiğimiz tüm projelerde ihtiyaçlara geniş bir çerçeveden bakarak geliştirilebilir ve genişletilebilir projeler geliştiriyoruz. Bu sayede işiniz büyürken web siteniz ve web altyapınız da sizin büyümenize ayak uydurabilecek şekilde genişleyebilmektedir. Eğer bir web sitesine ihtiyacınız varsa veya profesyonel bir e-ticaret sitesi tasarımı istiyorsanız farklı firmalarla birlikte bizimle de fikir alışverişi yaparak farklı tecrübelerin size sunabileceği katkıları görebilir, bizi seçmeniz halinde alacağınız hizmetin kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekibimiz sizlerin de web tasarım ve kurumsal web sitesi ihtiyaçlarınızda sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyacaktır.

2015 © Ümraniye Web Tasarım Ajansı Adres : Ümraniye/İSTANBUL